/Files/images/62015770_2246987095611426_631953254481133568_n.jpg

На початку літніх канікул під прапором Міжнародного дня захисту дітей районна бібліотека зустрічала учнів - початківців з табору "Веселковий" (вчитель Подплета Тетяна Петрівна та вихователь Скора Тетяна Анатоліївна), що діє при санаторній школі - інтернат № 2 м. Світловодська. В цей день з дітьми провели інформхвилинки "Твої права дитино", де маленьким школярикам нагадали про їхні права, а діти в свою чергу наводили приклади своїх обов'язків. Крім цього, розпопіли про правила безпечного селфі та познайомили з книгами які знають усе на світі: дитячими енциклопедіями, що є у фонді бібліотеки. Почули легенди про невмиручу силу характерників - запорозьких козаків та їхнього відважного ватажка Івана Сірка і переглянули книгу Тараса Каляндрука "Дітям про козаків". Далі, дітки пограли у бібліо – мозаїку «Хто багато знає – той відгадає», де змагалися між собою казковими загадками і складами пазли з казки Братів Грімм "Стоптані черевички" та відповідали на питання вікторини «Маленькі таємниці природи». Дітям запропонували вірно скласти переплутані букви слів що викликають позитивні емоції, такі як: ласка,доброта, любов, чуйність, турбота. Поділившись на команди дівчатка й хлопчаки швидко впоралися із завданнями. Дуже сподобалося маленьким відео-занурення «Вгадай казку за смайлом», «Тест – логіка від бабусі Шо-шо», «Загадки – підступки для кмітливих". Аби відповісти на питання потрібно було не просто знати казки, а підключати свою увагу, логічне мислення та кмітливість. Зацікавила малих і гра з іграшкою «Буратіно», де кожен з них намагався закинути колещатко на ніс іграшки,та вдалося це зробити самому старшому, четверокласнику Нікіті. По закінченні заходу всі діти отримали подарунки, спонсором яких виступила Наталія Миколаївна Кривченко - директор магазину "Подарунки" м. Світловодська. Свято вдалося - діти отримали масу задоволень, з подарунками і у чудовому настрої!

Флешмоб "250 річчя Івана Котляревського"

24 травня 2019 року Світловодська районна бібліотека ініціювала флешмоб "250 річчя Івана Котляревського", який відбувся у рамках проведення обласної акції "Мов фенікс, з попелу воскресло слово..." Разом з учнями 8"А" класу ЗШ № 10 та їхнім класним керівником Наталією Хорольською, бібліотекарі Тетяна Гуріна та Аліна Сабініна зачитали вислів Івана Франка про Івана Петровича Котляревського :
"...він з великого пожару України Найбільшу спас народну святість - слово..."
https://www.facebook.com/SvitlovodskaRB/videos/353891528442975

/Files/images/60874856_2239196689723800_107709151194382336_o.jpg

З 22 по 24 травня 2019 року у бібліотеках

Кіровоградської області відбулась акція під назвою "Мов фенікс, з попелу воскресло слово...", присвячена 250-річчю від дня народження видатного українського письменника, засновника нової української літератури І.П.Котляревського. Організатори Акції: Департамент культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА та Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є.Маланюка.

У рамках акції, у пятницю, 24 травня, Світловодська районна бібліотека провела з учнями 8"А" класу ЗШ № 10 просвітницько-інформаційну стрічку "Світоч людської доброти" та ініціювала флешмоб "250 річчя Івана Котляревського".

/Files/images/60759881_2237916726518463_3731819804147843072_o.jpg

18 і 19 травня – пам'ятні дні в історії української державності. 20 травня учнів 8 А класу ЗШ № 10, які завітали до районної бібліотеки разом зі своїм класним керівником Наталією Хорольською та шкільною бібліотекаркою Світланою Тодоровою, познайомили з виставкою присвяченою пам'яті жертв Великого терору, розповіли про масові репресії громадян, що були розгорнуті в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна. Бібліотекарі запропонували школярам тематичний перегляд книжок, зробивши акцент на книзі Оксани Кісь "Українки в ГУЛАГУ: вижити значить перемогти". Крім цього, учням розповіли як у період 18 - 22 травня 1944 року розпочався процес депортації кримськотатарського народу та запропонували перегляд декількох кадрів з художньої стрічки "Хайтарма", саме про те, як відбувалась примусова депортація татар зі своєї історичної батьківщини - Криму.

Ці дні збіглися з Днем Європи, свято якого в Україні щорічно офіційно відзначають у третю суботу травня з 2003 року. Крім цього, 2019 рік оголошено Роком української культури в Австрії. Тож, презентувавши виставку - знайомство "Європейський квартал" під Гімн ЄС "Ода радості" Бетховена, організатори запропонували учнівській молоді гру "Євро-тур", яка складалася з 5 етапів: "Де знаходяться визначні місця Європи", "Третій зайвий", "Підібрати відповідності", "Чи знаєте ви традиції європейців", "Єврокрос". Поділившись між собою на команди, учні переглядали запропоновані бібліотекарем слайди фотосвітлин вікторини та відповідали за правилом піднятої руки. Перемогла - дружба! Захід відбувся цікаво й змістовно, під кінець якого бібліотекарка запропонувала відповісти на георгафічну ретро-загадку на кмітливість. Кмітливість виявляється цікава штука, та все ж таки географію знати потрібно.
12 квітня 2019 року, у районній бібліотеці з нагоди 100-річчя від дня народження поета - земляка Віктора Вікторовича Соколова (17.04.1919 - 24.04.2002 рр.), відбулась зустріч з місцевою поетесою та керівником літературного об'єднання "Літо" Лаврик Лідією Андріївною. Бібліотекарі у свою чергу презентували присутнім учням 5 класу ЗШ № 10 (кл.керівник Еременко Ю.В.), виставку - вшанування "Мама мене народила у квітні..." та електронну презентацію присвячену події. Переглядаючи фотоматеріали презентації школярі почули цікаві відомості з життя поета. Лідія Андріївна розповідала про родину де народився у селі Табурище майбутній поет, невеселе його дитинство, яке закінчилося виїздом на Донбас у пошуках кращого життя, почули деякі віршовані рядки з його поезій. Під кінець заходу школярі подякували за змістовну розповідь, а бібліотекарі подарували авторці квіти. У свою чергу Лідія Андріївна подарувала бібліотеці 2-й випуск літературного альманаху "Сонячний світ" з надрукованими віршами Віктора Соколова.

/Files/images/57104175_2212165709093565_4809067433857908736_n.jpg

"Тиждень дитячого читання"

у Світловодській районній бібліотеці

/Files/images/IMG_20190405_104550.jpg

Читайте, адже з книгою можливо все!

Книга – мудрий друг, який не вміючи говорити, розповідає про незвичайні пригоди і подорожі, чудеса та навколишній світ. Книга - справжній маг. Читаючи, ми уявляємо себе чарівниками, здатними розуміти мову речей, тварин і рослин. Скільки дивовижних таємниць відкривається нам завдяки книгам! Свято книги, яке за традицією котрий раз вже проводиться на весняних канікулах, виділяється з-поміж інших особливим колоритом – дитячими дзвінкими голосами, сміхом, гумором і, звичайно, книгами. Цього року двері Всеукраїнського тижня дитячого читання у бібліотеках Світловодського району відчинилися під гаслом «Читайте, адже з книгою можливо все!».

Цими днями у районній бібліотеці для школярів-початківців з школи-інтернату № 2 (вчитель Подплета Т.П.) влаштували літературyне занурення «Диво – мандрівка до країни Читалії». Учнів познайомили з дитячими книжками сучасних українських авторів: Юрія Винничуа, Сашка Дерманського, Сергія Гридіна, Тетяни Майданович, юної авторки Соломії Караєвої. Крім них, діти переглянули виставку з книгами вже відомих українських письменників: Всеволода Нестайка, Валерія Герланця, Олександра Виженка, Григора Тютюнника та діставали цікавинки з пригодницьких і чарівних українських казок, що розташувалися на полицях книжкової виставки. Далі дітям запропонували розібратися з літературною плутаниною, де вони складали пазли назв книжок дитячих письменників, розгадували казкові головоломки, були учасниками мультяшно-казкової електронної вікторини, відповідали на відео питання бабусі Шу-Шу та переглянути дитячий мультик. Крім цього, почули цікаві відомості з життя автора багатьох дитячих книжок та цьогорічної книги – ювілярки «В країні Сонячних зайчиків» Всеволода Нестайка. Усі учасники заходу посмакували смачними цукерками, від бібліотечного закладу, а найактивніші учні, а саме….з 3 класу та з 4 класу отримали у подарунок ще книги.

ІІ Етап Всеукраїнського конкурсу «КНИГОМАНІЯ-2019»

/Files/images/IMG_20190322_110621.jpg

22 березня 2019 року в Світловодській районній бібліотеці в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, який проходить у районі під гаслом «Читайте, адже з книжкою можливе все», відбувся Другий районний етап Всеукраїнського конкурсу «КНИГОМАНІЯ-2019». Участь у боротьбі за звання переможця «Суперчитача Світловодського району – 2019», взяли учні 7 класу – переможці 1 відбіркового етапу конкурсу з сіл: Великої Скельової – Богошура Леоніла та Ломська Анна, Золотарівки – Морарь Ілля, Микільська – Кононенко Кирило, Федірок – Полонська Даянеійра.На конкурс завітала представник народного депутата України Олеся Довгого – Анна Трубаченко. Вітаючи конкурсантів вона наголосила, що можна перемагати, досягати своїх цілей, бути успішним лише завдяки тому, що багато читаєш, виховувати вдумливе читання та вміння аналізувати. Від представника народного депутата України Олеся Довгого усі учасники та переможець отримали подарунки.
Професійне журі на конкурсі очолила його голова – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації – Сачевська Лариса Романівна.У роботі журі конкурсу взяли участь: директор комунального закладу «Районна бібліотека Світловодської районної ради Кіровоградської області» Похілова Юлія Олександрівна, провідний методист з охорони культурної спадщини відділу культури і туризму Світловодської районної державної адміністрації Зюнд Вероніка Михайлівна. Вітаємо Богошура Леонілу зі здобутою перемогою та бажаємо вибороти звання кращого книголюба нашої області, подальших успіхів та приємного знайомства з новими книжками!

історична годину "Українська революція - боротьба за державність"

/Files/images/IMG_20190311_145651.jpg

Українська революція 1917-1921 років – це національно-визвольна боротьба українського народу за незалежність та створення власної держави. 11 березня Світловодська районна бібліотека провела історичну годину "Українська революція - боротьба за державність". Нашою метою було ознайомити користувачів про ключові події Української революції 1917–1921 років, політичних, громадських, військових, культурних діячів того періоду, українського державотворення, активізувати пізнавальний інтерес учнівської молоді до подій революції та боротьби за державність, сформувати активну громадянську позицію і почуття патріотизму. Також увазі учнів було представлено виставку - історичний хроометр "Діячі української революції 1917-1921 рр" та відео-екскурс у події революції. Сучасна Українська держава є продовжувачем державно-національних традицій, сформованих під час Української революції 1917–1921 років. Сьогодні Україна,захищаючи територіальну цілісність і суверенітет від російської агресії, продовжуєборотьбу за незалежність, розпочату Українською революцією.

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить
любіть у годину негоди....
В.Сосюра

/Files/images/53285651_2186080755035394_3052378088412282880_n.jpg

Кожен українець має право на безкоштовну земельну ділянку для будівництва чи ведення господарства. Таке право нам гарантує Конституція України. Проте мало хто замислюється над цим своїм правом. Отож сьогодні в Світловодській районній бібліотеці відбулася інформ-година на тему: "Приватизація земельної ділянки". До закладу були запрошені працівники територіального центру. Дану тему нам роз'яснила Мирошник Алла Григорівна - начальник відділення Світловодського бюро правової допомоги. Ми обговорювали порядок оформлення права власності на земельну ділянку, яка площадь надається кожному громадянину по закону і які потрібно збирати документи для оформлення. Тема є актуальною і важливою насьогодні. Дуже дякуємо інформування. Після години спілкування психолог територіального центру Постевка Алла провела для нас тренінг на тему " Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації." Медіація - потужний інструмент урегулювання конфліктів та налагодження конструктивного діалогу. Навички майбутнього - це вміння якісно проводити переговори, приймати рішення і не піддаватися стресу. Ми обговорили, що таке конфлікт і як навчитися швидко його вирішувати, без зайвих емоцій та на свою користь. Було приємно поспілкуватися. Дякуємо за позитивні емоції!!!


"ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ"

/Files/images/IMG_20190225_144944.jpg

2 жовтня Верховна Рада України ухвалила закон про протидію булінгу. Що дозволило на законодавчому рівні визначити явище булінгу, шляхи його протидії, а також встановити адміністративну відповідальність за цькування.

Сьогодні в Україні, як і в багатьох інших країнах світу, серед підлітків, які навчаються у закладах освіти, набуло поширене явище булінгу (цькування), що виражається у психологічному тиску, жорстокому ставленні, фізичному насильстві, агресії та інших діях, вчинених з метою викликати страх, тривогу, підпорядкувати особу своїм інтересам.

Зважаючи увагу на таку гостру проблему в наш час, Світловодська районна бібліотека провела виховний захід на тему: « Зупинемо булінг разом», на якому були присутні учні 10 школи 6 – А клас. Дуже дякуємо начальнику відділення Світловодського бюро правової допомоги Мирошник Аллі Григорівні, яка розповіла учням про агресивну поведінку, її прояви та форми. Дітей ознайомили із загальнолюдськими цінностями та як треба контролювати себе у різних критичних ситуаціях. Пояснили про важливість розширення свого словникового запасу та формування навичок толерантного спілкування. Було переглянуто короткометражний фільм «STOP bulling». Наші гості активно спілкувалися і відповідали на питання. Швидка реакція дорослих на ситуацію повертає дітям відчуття захищеності, тому якщо ви стали свідком булінгу не будьте байдужими, зупиніть насилля. Також учням було представлено книжкову виставку до 148 - ми річчя віддня народження Лесі Українки.

"У ЇХНІХ СЕРЦЯХ ЖИЛА УКРАЇНА"

/Files/images/IMG_20190218_132607.jpg

З метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні та формування в учнів розуміння єдності й цілісності України у Світловодській районній бібліотеці провели годину пам’яті «У їхніх серцях жила Україна ». Бібліотекарі розповіли учням 9 – А класу школи № 10 про усвідомлення національності та почуття патріотизму. Також наголосили про сприяння формуванню історичної пам’яті, необхідність виховувати шанобливе ставлення до Героїв Небесної сотні, воїнів, які загинули у боротьбі за свободу та цілісність України. Гостям була представлена тематична виставка з фотоілюстраціями та книгами присвяченими героям майдану. З учнями провели цікаву бесіду на тему: «Патріотизм, як ти його бачиш». Було приємно дізнатися про обізнаність і зацікавленість наших майбутніх захисників. Вшанували Небесну Сотню хвилиною мовчання з запаленими свічками як данина тим, хто навічно пішов від нас, хто заради справедливості жертвував собою...

Дитяча акція: "Бібліочитання - читати це круто"

/Files/images/48394190_2140004622976341_1273809707114430464_n.jpg

У Світловодській районній бібліотеці завершилась дитяча акція «Бібліочитання – 2018: Читати – це круто!», яку бібліотека ініціювала серед дітей влітку. Основна мета акції яку ставили собі бібліотекарі - підтримка та поширення серед дітей позитивної думки про читання, популяризація найкращих дитячих видань та просування читання серед школярів. Оргкомітет бібліотеки, на чолі з її керівником Юлією Похіловою, відзначили усіх учасників акції, а саме: Нікіту Ткаченка 4 А класу міської школи № 10 за найбільшу кількість прочитаних книг, Катерину Стеценко ученицю 4 класу та Івана Стеценка учня 7 класу читачів бібліотеки с.Нагірного, Богдана Циганова учня 6 класу читачя бібліотеки с.Велика Андрусівка, Тимофія Андрієвського учня 4 А класу ЗОШ № 3, Артема Сабініна учня 5 А класу ЗОШ № 2, Костянтина Курусь учня 3 А класу і Віолету Барвінську ученицю 5 А класу ЗОШ № 10, Ливаду Мирославу, ученицю 3 А класу ЗОШ № 7 та найменшого двох річного читача Богдана Шкірай та його маму Ларису Віталіївну за привчання свого синочка до книги з малечку. Усі діти отримали подяки від бібліотеки та подарунки від спонсорів : директора магазина «Глобус» Кривченко Н.М. та ПП представника Світловодського відділення компанії «Фаберлік Україна» Кімбірської Н.В.

"ЗАХИСТИ СЕБЕ САМ"

/Files/images/47687969_2132101813766622_4555583712498024448_o.jpg


Починаючи з самого народження дитина стає повноправним громадянином своєї держави. Людина росте, спілкується з оточуючим її суспільством. А суспільство живе за законами у яких записані права та обовязки. Ці закони охороняють права всіх громадян і їх мають дотримуватися всі. 10 грудня відзначається «Міжнародний день прав захисту людини». З нагоди цього свята працівники районної бібліотеки - Гуріна Тетяна та Сабініна Аліна організували тематичний захід: "Захисти себе сам". До Світловодської районної бібліотеки були запрошені учні 10 школи - 8 А клас, вчитель Хорольська Наталія Олександрівна та бібліотекар школи Тодорова Світлана Миколаївна. Захід розпочала Мирошник А. Г. - начальник відділення Світловодського бюро правової допомоги. Алла Григорівна детально розповіла про права дітей згідно закону, як користуватися ними і добре виконувати свої обовязки, щоб не порушувати права і законні інтереси інших людей. Продовжила тему Романцова Катерина Іванівна - заступник начальника кримінально-виконавчої служби, яка ознайомила дітей з кримінальною відповідальністю неповнолітніх. На сьогодні це дуже актуальна тема, бо підлітки найчастіше не розуміють всієї відповідальності за свої вчинки. Немає прав без обовязків, не має обовязків без прав. Наприкінці заходу біблотекар представила виставку "Ми проти насилля" до щорічної акції "16 днів проти насилля"яка діє з 25 листопада по 10 грудня. Це була дуже цікава та інформативна зустріч! Дякуємо за співпрацю!

Захід до "Міжнародного дня інвалідів"



/Files/images/47048757_996125060750177_9036767330025078784_o.jpg

3 грудня – Міжнародний день інвалідів. За офіційними даними, близько 10% населення світу, або 650 млн людей є інвалідами. У 1992 році, в кінці «Десятиріччя інвалідів Організації Об'єднаних Націй» (1983-1992 роки) Генеральна Асамблея проголосила 3 грудня «Міжнародним днем інвалідів».В честь цього 30 листопада у Світловодській районній бібліотеці було проведено просвітницький захід для працівників районного територіального центру та бібліотекарів РБ на тему: «Соціальний захід прав інвалідів в Україні». Начальник відділення Світловодського бюро правової допомоги Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мирошник Алла Григорівна дуже детально розповіла нам про права інвалідів в Україні та обов’язки держави перед ними. Права громадян, у тому числі людей з інвалідністю, на працю закріплені у статті 43 Конституції України, у якій, зокрема, визначено, що “кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується”. Будь-яка людина, що має будь-яку групу інвалідності, має право на працю. Дякуємо за плідний захід! Бажаємо всім здоров’я та добра!

Година-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору

/Files/images/20181123_133650.jpg
«Нагадайте мені інший народ, щоб зазнав такої чорної недолі, як народ український?!»
(Іван Огієнко)

Нещодавно, а саме 23 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору 1932 – 33 років у Світловодській районній бібліотеці відбулася година-реквієм « Голод 33-го – біль душі і пам'ять серця» присвячена 85-ти роковинам вшанування тих страшних страждальницьких подій над українським народом замордованих геноцидом Голодомору. На захід були запрошені учні 6-Б класу школи №10 з класним керівником Гаврилюк Іриною Борисівною та бібліотекарем школи Тодоровою Світланою Миколаївною.

Тема голодомору займає значне місце в українській літературі XX, XXI століть. У ході заходу учні почули відомості і факти про загиблих і померлих голодною смертю земляків із сіл нашого Світловодського району. Діти переглянули інсталяційну виставку - пам’ять « Україна пам’ятає – світ визнає», де були розміщені твори художньої літератури українських письменників про часи голодомору та зачитані спогади з книги В.Бондаря «Голоси із 33-го» про Голодомор на Кіровоградщині. Також були представлені фото світлини пам’ятників жертвам Голодомору в Україні 1932-33 років, які знаходяться за кодоном. Один з них це перший у світі пам’ятник «Розірване кільце життя», що знаходиться у м. Едмонтон у Канаді.

В Україні пам’ятник який має назву «Пам'ятний знак жертвам Голодомору 1932—1933 років в Україні» розташований на Михайлівській площі в Києві. Це споруда у вигляді хреста і матері з дитиною на грудях фото плакат який займає центральне місце на виставці. Пам’ятні знаки жертвам голодомору також встановлені у нашому районі, а саме у Захарівці, Григорівці, Миронівці, у Великій Скельовій, Глинську.

При перегляді відео «Голодомор 33-го» ведучі запропонували школярам запалити свічки для вшанування пам’яті замордованих геноцидом голодомору та пом’янути усіх хвилиною скорботи. Під кінець заходу бібліотекарі роздали учням хліб, як символ життя.

Виховна година була проведена з метою патріотичного виховання та ознайомлення учнів з трагічним минулим нашого народу, навчити дітей бережно ставитися до історії своєї країни, дотримуватися традицій вшанування померлих і загиблих.

Презентація інформаційної викладки "Дорогами визволення України"

/Files/images/20181026_113128.jpg

/Files/images/20181026_103425.jpg

В рамках відзначення 74-ї річниці вигнання нацистів з України в Світловодській районній бібліотеці відбулася презентація інформаційної викладки літератури «Дорогами визволення України». Працівники бібліотеки розповіли присутнім відомості про підготовку операцій з визволення України та нашого краю від нацистських загарбників, запропонували перегляд книг про звитягу і жертовність українців на фронтах Другої світової війни. Ця дата 28 жовтня, залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.З Днем визволення України!

"Державні символи України"

/Files/images/20181022_130149.jpg

Кожний народ, маючи свою історію, має і свої історичні святині - герб, прапор, гімн. Розбудова держави завжди була справою складною і відповідальною. Її неможливо здійснювати без міцного духовного підгрунття. Шанобливе ставлення до державних символів, виховання патріотичних почуттів і гордості за власну країну є крихітною але дуже важливою сходинкою в закладенні духовних основ державності.

З метою виховання поваги та патріотичних почуттів до державних символів України, їхню популяризацію та виховання поваги до них у суспільстві, у понеділок, 22 жовтня, працівники Світловодської районної бібліотеки ініціювали захід – годину державності «Державні символи України – святиня нашого народу». На заході були присутні учні 9-А класу 10-ої школи (класний керівник Світлана Неклеса та бібліотекар школи Світлана Тодорова).

Година державності розпочалася гімном України. Бібліотекарі закладу Тетяна Гуріна та Аліна Сабініна розповіли про значення символів України, ознайомили школярів з державною символікою та історією її становлення, з їхніх вуст лунали патріотичні вірші українських поетів. Учням запропонували перегляд виставки однойменної назві заходу та тематичного відео ролика і презентували виставку – подію «Я люблю Україну».

Крім цього, школярі відповідали на запитання вікторини «Як ти знаєш Батьківщину» та брали участь у грі «Склади прислів’я» . Було приємно дізнатися, що старшокласники знають та цікавляться історією своєї країни, її символами та традиціями. А закінчився захід словами: «Поважаймо свій народ, свою землю, яка є найкращою у світі! Любімо Україну, пишаймося її символами! Наш патріотизм, любов до історії, сприяє зміцненню наших душ».

/Files/images/44117052_2094051450904992_6488624458067083264_n.jpg

До Дня захисника України бібліотекарі Світловодської районної бібліотеки організували та провели виховну годину з учнями 7-А класу 10-ї школи. Ставлячи собі за мету прищепити любов до України, гордість за її захисників минулих та теперішніх. Користуючись нагодою вітаємо всіх чоловіків з Днем Захисника України, бажаємо миру, здоров'я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра Вам наші герої!!!

Святкування дня бібліотек та відзначення 100 річчя з дня народження В.О.Сухомлинського

/Files/photogallery/1804/42682830_2083554215288049_6245170215487799296_n.jpg

Бібліотекарі Світловодського районну відзначили 20-ту річницю Всеукраїнського дня бібліотек. Також працівники організували бібліотечний флешмоб з нагоди відзначення 100 річчя від дня народження В.О. Сухомлинського.Свято вдалося на славу! Ми не лише самі отримали задоволення від своєї роботи, але й зуміли порадувати наших чарівних прекрасних колег.
Кiлькiсть переглядiв: 428

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.